MLS

Nagrody i Sponsorzy:

Przede wszystkim bardzo gorąco chcielibyśmy podziękować za super współpracę z marką MIKADO, która wspierała nas przez cały poprzedni sezon jako sponsor główny naszej ligi.

W tym samym momencie witamy nowego sponsora głównego jakim w tym sezonie będzie dobrze Wam znana marka JMC Adventure - https://jmcadventure.com/

Marka tworzona przez pasjonatów, która z błyskawicznie rozwija się na naszym rynku, oczywiście cieszymy się na kolejny sezon współpracy.

Super wiadomością i nowością w sezonie 2023 dla naszych uczestników jest podniesienie wartości nagród na każdej z edycji.

Staje się to m.in. za sprawą potężnej marki, którą Wszyscy znacie, a z którą rozpoczynamy w tym roku współpracę, jest to potentat na rynku elektroniki wędkarskiej marka LOWRANCE – https://lowrance.com.pl/

Już w tym sezonie będziecie mieli szansę wygrać urządzenia marki Lowrance na każdej z edycji oraz w Wielkim Finale.

Mocnym punktem będą nagrody w każdej edycji w postaci nagród od firmy Wodomania.pl - https://wodomania.pl/, a będą to silniki elektryczne marki Haswing. Wisienką na torcie będą dwa silniki dziobowe z GPS do wygrania w Finale.

Planujemy wyjazd na międzynarodowe między narodowe zawody Predator Fishing Grand Tour na Łotwie. W tym roku będą nas reprezentowały dwa Teamy:

    1) Fishing Team Adventure

    2) JMC Adventure Kosiory Team

W tym roku planujemy kontynuować tą inicjatywę, a relacje z występu naszych drużyn na arenie międzynarodowej będziecie mogli śledzić na naszych stronach.

Wymieniłem tu tylko część tego o co będziecie mogli powalczyć w tym roku.

O kolejnych nowościach, partnerach i nagrodach będziecie dowiadywać się w naszych postach na bieżąco na naszym FB.