MLS

Drużyny

ID Nazwa Drużyny Zawodnicy
1
13 Fishing
Aleksandra Frankowska

Łukasz Chmielewski
2
2PTeam
Przemysław Golenia

Przemysław Sadłowski
3
A&R FISHING TEAM
Andrzej Bieliński

Robert Ułamek
4
AngryFish
Grzegorz

Erwin
5
Awaria
Patryk Lewandowski

Janusz Sęk
6
Baracuda Team
Artur Jabłoński

Grzegorz Zalewski
7
BEZ BRANIA
Wojtek Kudła

Sebastian Skłodowski
8
Big Bait Team
Piotr Rudniak

Jarosław Bieńkowski
9
BIG MAMI HUNTERS
Rafał Dylewicz

Paweł Juchniewicz
10
BLACK DRAGON
Jacek Archacki

Piotr Dulski
11
Brothers Team
Krzysztof Sowiński

Radosław Marszałek
12
BRYGADA MAMRY
Paweł Zouner

Radosław Szymborski
13
Czarny Koń Team
Marcin Kucharczyk

Dariusz Niekraszewicz
14
Diamentowe Chłopaki
Michał Sikora

Krystian Bloch
15
DRAPIEŻNIK
Mariusz Waszkiewicz

Krystian Karwowski
16
DZIKI TEAM
Michał Brodzik

Justyna Brodzik
17
Dziki Team Okoń Olsztyn
Radosław Sokołowski

Robert Rudzicz
18
ESCOTE TEAM
Bodziacki Jarosław

Fedorczyk Bogusław
19
FASTER PIKE
Tomasz Nowak

Krzysztof Bujanowski
20
Fishing adventure
Patryk strzelecki

Dariusz pruszko
21
FishOn Olsztyn
Bogdan Kozak

Remigiusz Okliński
22
FishOn!
Tomczuk Andrzej

Socha Paweł
23
FishOn! 2 Biskupiec
Mateusz Sowa

Paweł Sołtysiak
24
Flip i Flap
Mariusz Zapaśnik

Jarosław Kilik
25
Flyinglures
Krystian Ścisłowicz

Michał Michałowicz
26
FREON Fishing Team
Łukasz Kowalski

Krzysztof Miłlek
27
Frost
Sławomir Frost

Mateusz Frost
28
Galileo Fishing Team
Krzysztof Wilczyński

Łukasz Wawryniuk
29
Germina Fishing Team
Piotr Malicki

Norbert Łopuchin
30
GLAYHA TEAM POLAND
Robert

Mieczysław
31
Gołgoł
Marek Gołaszewski

Tomasz Gołaszewski
32
GROM TEAM
Jacek Gromadzki

Gabriel Gromadzki
33
Guines
Marcin Prokop

Szczepan Prokop
34
Ja i mój Stary
Piotr Rychlica

Krzysztof Rychlica
35
JASTA
Łukasz Ruciński

Dominik Ruciński
36
JMC Adventure Kosiory
MICHAŁ STRYJEK

ANDRZEJ PAŹDZIORA
37
JMC Adventure Mazury Fishing Team
Marek Lessman

Michał Rymacki
38
JuszczynTeamEPP
Patryk Juszczyński

Kamil Juszczyński
39
KFP Watersports
Arkadiusz Kręźlewicz

Marta Kręźlewicz
40
Kolorgraf
Leszek Karabela

Andrzej Przyłuski
41
KOMINIARCZYK TEAM
Krzysztof Ficner

Tomasz Luba
42
Leszczyki
Marcin

Przemek
43
Lowrance Wędkarstwo Mazury
Damian Doda

Aleksandra Frankowska
44
Lucky John Polska
Kowalski Łukasz

Grzegorz Fydryszewski
45
M5 Craft
Artur Kalisz

Wiesław Krajewski
46
Maciek
maciek

adrian
47
MANYFIK
Paweł Smoliński

Krzysztof Michalski
48
MANYFIK TEAM
Paweł Smoliński

Krzysztof Michalski
49
MANYFIK TEAM ŻUŁAWY
TOMASZ SKUBISZ

ROBERT SZARKOWSKI
50
MAZURSKI ZADZIOR
Piotr Kimbar

Jacek Górski
51
Mazurskie Bassy
Grzegorz Biernat

Marcin Goliński
52
Mazurskie bassy 2
Marek Gawkowski

Marta Gawkowska
53
Mikado Sicario
Kamil Grzelak

Jakub Fiećko
54
MIKADO SKY DREAM
Arkadiusz Chudy

Mariusz Walczyk
55
MJS Team
Michał Śledziewski

Jan Śledziewski
56
Monster Team
DAMIAN ŻMIJEWSKI

WŁODZIMIERZ STRYJEK
57
Młodzi Wilcy
Bartosz Nowicki

Krzysztof Blicharski
58
NPI TEAM
Kamil Kowalski

Adrian Dąbrowski
59
NPI TEAM 2
Andrzej Borawski

Konrad Kowalski
60
Okon Narew
ŁUKASZ WÓJTOWICZ

Józef Rzeszutek
61
Okoń Olsztyn - Team Jack & Jameson Twich
Adrian Surynt

Łukasz Sokołowski
62
Okoń Olsztyn Team Dachland
Marek Markiewicz

Piotr Biernatowski
63
Outfish Polska
Rafał Światłoń

Monika Komadowska
64
Pablo Team
Paweł Zawadzki

Paweł Czajkowski
65
Paluszki
Hubert Paluch

Marek Paluch
66
PANDA Squad
Jacek Płanda

Michał Orłowski
67
Parabolizujące_Kije
Arkadiusz Kabat

Marcin Kazimierczak
68
PASJONACI MRĄGOWO
MARCIN MAZUR

MATEUSZ JAWORSKI
69
Pike attack
Bartosz Łaciński

Marcin Krysiak
70
Podatnicy
PIOTR KONOPKA

KRZYSZTOF KOSTRZEWA
71
Power Canibal Team
Marcin Banaszek

Dawid Ciuchta
72
Pyrlandia
Marcin Mularski

Piotr Machowicz
73
QUANTUM PRO TEAM
Piotr Skowroński

Mariusz Ligięza
74
R&J ELDORADO TEAM
Rafał Chołodowski

Jacek Ślesiński
75
Raven - Czarny Koń
Piotr Rybicki

Marcin Kucharczyk
76
ROKO Team
Mateusz Rozwadowski

Michał Kowalczyk
77
RÓZOWE GUMOFILCE
TOMASZ KOSIŃSKI

MACIEJ SUPIŃSKI
78
RYTEK TEAM
Marek Rytka

Mariusz Kazanecki
79
Sandacz Radom
Grzegorz Pająk

Aleksander Pająk
80
SANDOKAN SQUAD
Mikołaj Jankowski

Paweł Jagielski
81
Sea Devils
Ireneusz Wyszomirski

Roman Kalata
82
Semper Team
Paweł Józefczuk

Andrzej Pielach
83
Sicaira
christian schabinger

daniel przybylski
84
Smo- Daw tynkarze
Smoliński Dawid

Zakrzewski Stanisław
85
Smo-Daw tynkarze
Smoliński Dawid

Zakrzewski Stanisław
86
SOKÓŁ TEAM
Mateusz Łochnicki

Paweł Sokołowski
87
STALOWE LUFY
Marcin Jasiczek

Marcin Leśnikowski
88
Starkis fishing
Giedrius Leipus

Jurek Stępień
89
Swallow Sky Fishing Team
Juliusz Swałowski

Bartłomiej Swałowski
90
Swimbait Team Przybylski Garnek
Przybylski Sławek

Garnek Marcin
91
Swojaki chłopaki 1
Zbigniew Szewczak

Marcin Tarara
92
SWOJAKI CHŁOPAKI 2
Roman Romaniuk

Arkadiusz Budrewicz
93
SZCZEPAN FISHING TEAM
Robert Szczepański

Tomasz Kamiński
94
Sztywno i na hak
Bartłomiej Jaszczur

Marcin Leśnikowski
95
SzumiGoł Okoń Olsztyn
Adam Szumilas

Roman Gołaszewski
96
Szydłoś & Rower Team
Andrzej Szydłowski

Łukasz Szymankiewicz
97
TEAM BARAKUDA
Rafał Łukaszewski

Tomek Łukaszewski
98
Team Bimbrownicy
Błażej Jabaji

Adam Fidura
99
Team Bondarenki
Aneta Figiel-Bondarenko

Paweł Bondarenko
100
TEAM EŁK
Dariusz Gołaszewski

Zbigniew Wielgat
101
TEAM KEITECH RZESZÓW
Antoni Ochalik

.
102
Team Liski
Zbigniew Lisiecki

Szymon Lisiecki
103
Team Manix
Dominik Mańka

Paweł Gałek
104
TEAM MEB AU- WKS 17 PIASECZNO
Artur Ulaski

Sławomir Podskarbi
105
Team Ostróda
Zbigniew Piekut

Jaroslaw Teliszewski
106
Team Pajki
Łukasz Krajewski

Ewa Wilicka
107
Team Pniewo
Michał Deptula

Adam Kalinowski
108
Team Pułtusk
Łukasz Wójtowicz

Michał Deptuła
109
Team Sukiel
Rafał Malinowski

Marek Mikulewicz
110
TEAM URWISKI
Łukasz

Andrzej
111
Team Wódomania
Erwin Jonczyk

Łukasz Mielcarz
112
TOP SPIN
Jan Grajkowski

Andrzej Sitarz
113
Wataha Team
Arkadiusz Tański

Marek Smolik
114
Wędkarski.com
Sławek Jaworski

Ryszard Szkiłądź
115
Wędkarskie Szarpnięcie
Rafał

Kamil Janczarek
116
WKRĘCENI
Jacek Piórkowski

Mateusz Purzycki
117
WM Eldorado Team
Robert Kozłowski

Mateusz Milewicz
118
Wodomania Squad
Jacek Rosa

Łukasz Chmielewski
119
X-FISH.PL
Artur Kalisz

Tomasz Luba
120
ZAKAPIORY
Krzysztof Wałkuski

Radosław Gutowski
121
Zenus-Przemus
PRZEMYSŁAW SADOWSKI

ZENON JAŃCZUK
122
ZIEBAIT FISHING TEAM
Łukasz Zięba

Karolina Bonkiewicz
123
Ziółek & Metka
Marcin Ziółkowski

Gabriel Metka
124
ZZ LUBLIN
Mariusz Jurak

Tomasz Grobelski