MLS

Nowości, zmiany na sezon 2023 ligi MLS

Jak wiecie mamy za sobą pierwsze dwa sezony ligi MLS.

Dziękujemy Wszystkim, którzy brali w nich udział: zawodnikom, sponsorom i partnerom naszych zawodów.

Ten sezon niesie za sobą zmiany w naszych przepisach jak też w gronie sponsorskim. Zmienił się również nasz sponsor główny.

Sponsorzy i Partnerzy:

Przede wszystkim bardzo gorąco chcielibyśmy podziękować za super współpracę z marką MIKADO, która wspierała nas przez cały poprzedni sezon jako sponsor główny naszej ligi.

W tym samym momencie witamy nowego sponsora głównego jakim w tym sezonie będzie dobrze Wam znana marka JMC Adventure - https://jmcadventure.com/

Marka tworzona przez pasjonatów, która z błyskawicznie rozwija się na naszym rynku, oczywiście cieszymy się na kolejny sezon współpracy.

Super wiadomością i nowością w sezonie 2023 dla naszych uczestników jest podniesienie wartości nagród na każdej z edycji.

Staje się to m.in. za sprawą potężnej marki, którą Wszyscy znacie, a z którą rozpoczynamy w tym roku współpracę, jest to potentat na rynku elektroniki wędkarskiej marka LOWRANCE – https://lowrance.com.pl/

Już w tym sezonie będziecie mieli szansę wygrać urządzenia marki Lowrance na każdej z edycji oraz w Wielkim Finale.

Mocnym punktem będą nagrody w każdej edycji w postaci nagród od firmy Wodomania.pl - https://wodomania.pl/, a będą to silniki elektryczne marki Haswing. Wisienką na torcie będą dwa silniki dziobowe z GPS do wygrania w Finale.

Planujemy wyjazd na międzynarodowe między narodowe zawody Predator Fishing Grand Tour na Łotwie. W tym roku będą nas reprezentowały dwa Teamy:

    1) Fishing Team Adventure

    2) JMC Adventure Kosiory Team

W tym roku planujemy kontynuować tą inicjatywę, a relacje z występu naszych drużyn na arenie międzynarodowej będziecie mogli śledzić na naszych stronach.

Wymieniłem tu tylko część tego o co będziecie mogli powalczyć w tym roku.

O kolejnych nowościach, partnerach i nagrodach będziecie dowiadywać się w naszych postach na bieżąco na naszym FB.

Przepisy:

Główną zmianą dotyczącą systemu rozgrywania ligi będzie zamiana dotychczasowych 4 edycji, z których każda miała równą rangę na system gdzie 3 edycje będą wyłaniały 20 najlepszych drużyn, które wystąpią w Wielkim Finale LIGI MLS i powalczą tam o nagrody główne sezony 2023.

Sędziowanie będzie bardziej restrykcyjne, wprowadzamy sprawdzanie bakist, porównywanie ryb i skrupulatne przestrzeganie każdego punktu regulaminu, start tylko i wyłącznie z jednego miejsca wszystkich uczestników.

Zapisy:

Zapisy będą otwierane na miesiąc przed każdą z edycji i będą trwały 2 tygodnie. Po tych 2 tygodniach będziemy pokazywali listę startową. Minimalna liczba drużyn to 25 teamów.

Łowiska:

W tym roku chcemy zaprosić Was w maju na jezioro Roś, woda sprawdzona, którą większość z Was już miała okazję odwiedzić.

Natomiast nowością jaką chcemy zaproponować we wrześniu są Śniardwy. Oczywiście zdajemy sobie sprawę że kluczową rolę będą miały tu warunki atmosferyczne, dlatego będzie to impreza z opcją łowiska zastępczych, Orzysz lub Roś.

Zapraszamy do wspólnej rywalizacji i zabawy!

Zespół MLS