MLS

Witajcie! z tej strony – Lowrance Liga MLS 2024!

Z radością ogłaszamy pierwsze nowości! Lowrance Liga MLS 2024! Nowy sezon, nowe wyzwania, a przede wszystkim nowa nazwa, która niesie ze sobą innowacje i niespodzianki!

Lowrance, lider w technologii elektroniki wędkarskiej, łączy siły z ligą Warmińsko-Mazurska Liga Spinningowa MLS, aby zapewnić Wam niezapomniane przeżycia na naszych zawodach!

Ten sezon niesie za sobą zmiany w naszych przepisach jak też w gronie sponsorskim. Zmienił się również nasz sponsor główny.

Nowe Możliwości, Wielkie Emocje!

Ten sezon zapowiada się ekscytująco jak nigdy dotąd. Przygotujcie się na serię zawodów, w których rywalizacja, duch sportowy i pasja do wędkarstwa łączą się, tworząc niepowtarzalną atmosferę. Czy jesteście gotowi stanąć twarzą w twarz z najlepszymi i zmierzyć się o tytuł Mistrza Lowrance Liga MLS 2024?

Zawody Pełne Niespodzianek!:

Doświadczeni wędkarze, entuzjaści i nowicjusze – wszyscy znajdą coś dla siebie w tym sezonie. Każde zawody to inna historia i nie tylko rywalizacja, ale też okazja do nauki, wymiany doświadczeń i nawiązywania nowych znajomości. A co najważniejsze, będziemy świadkami kolejnych rekordów, niesamowitych historii i niezapomnianych momentów.

Zacznijcie Odliczanie!

Już teraz zaznaczcie w swoich kalendarzach datę majowych (11-12.05.2024) zawodów, na które zapraszamy my jako Lowrance Liga MLS, ale także Patron tej edycji marka Manyfik. Nie przegapcie okazji, by być częścią tej niezwykłej wędkarskiej przygody. Śledźcie naszą stronę www.mlsfishing.pl i media społecznościowe, by być na bieżąco z najświeższymi informacjami!

Dołącz do Nas!:

Finał na Superłowisku Bielinek!

A na zakończenie sezonu, spotkamy się w wielkim finale na legendarnym superłowisku Bielinek!

To tu, najlepsi z najlepszych zmierzą się o tytuł mistrzowski i o superatrakcyjne nagrody gdzie Patronem edycji, będzie nie kto inny tylko Marka Lowrance Polska!

Bielinek, znany ze swojej obfitości ryb, wielkości okazów i idealnych warunków do łowienia, będzie areną ostatecznej rywalizacji.

Kto zostanie królem Bielinka? Kto zapamięta ten dzień jako zwieńczenie sezonu 2024?

Przygotujcie Wędki, nadchodzi Sezon Lowrance Ligi MLS 2024!